We hebben 241 gasten en geen leden online

Tafeltennis Zwolle is zeer verheugd met Backstage AV als nieuwe sponsor. Backstage AV is de komende drie jaren sponsor van het Diederik Steunenberg Toernooi. Bestuurslid Gerwin Woelders over deze nieuwe samenwerking: "Wij zijn erg blij met deze Zwolse sponsor die zich aan onze vereniging en het Diederik Steunenberg Toernooi verbindt. Lokale samenwerking is extra sterk voor zowel onze vereniging als dit prachtige bedrijf uit Zwolle. Dat geeft het toernooi continuïteit."

Backstage AV realiseert audiovisuele installaties. Vanuit het centraal gelegen Zwolle is Backstage AV al sinds 2011 landelijk actief als totaalaanbieder, met de focus op de regio. Dagelijks realiseert Backstage AV installaties voor vergaderruimtes, aula’s, kerkzalen, klaslokalen en bedrijfsrestaurants en elke andere ruimte waar behoefte is aan audiovisuele apparatuur. Zo ook aan onze vereniging.

Onze sponsoren
Buccia-logo_groot_transp-300x156.pnglogo_samen_zwolle.pngSport-inn-Bruins-250x250-trans-.pngWE zijn typisch logo.pngIT_Duizendpoot_logo_CMYK1.jpgLogo_CL_RGB_ver_neg.jpglogo-intermobiel-big.pnghaspe_logo.jpg184381-Communiq-Logo-RGB.pnglogo_game11_width306x102ws.pngTriple_Eye_logo.pngbackstage_av_image-2018-02-12.jpgcentric_logo_x2.pnghoutburcht_logo.jpg
SCROLL TO TOP
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok