We hebben 523 gasten en geen leden online

Overzicht kantinediensten bij wedstrijden TT Zwolle voorjaar 2018
   versie 2 - 15 januari 2018

Hieronder een overzicht van de dinsdagen, vrijdagen en de zaterdagen met daarachter de namen van de persoon/personen die kantinedienst draaien.

Afspraak VRIJDAG ivm het vrijwilligersbeleid:   

  • persoon 1 begint om 19.00 uur; is er tot ca. 23.00 uur  
  • persoon 2 komt rond 22.00 uur; is er dan tot sluitingstijd  
  • (even samen overleggen wie er vroeg en wie er laat dienst doet) 
Afspraak ZATERDAG:
  • als de jeugd ook speelt KD vanaf 13.00 uur; zo niet vanaf 12.50 uur.  
  • persoon 2 vanaf ca. 15.00 uur  
Afspraak DINSDAG:
  • persoon 1 begint om 19.15 uur; is er tot ca 21.45 uur
  • persoon 2 begint om 21.30 uur; is er tot ca. 24.00 uur  
 
 datum  tijd thuis    team dat dienst heeft
di. 23 jan 20.00 uur team 14 Roelof en Arjan  
vr. 26 jan 20.00 uur teams 2,3,4,6,9,11,12 Charlotte en Rick 3
vr. 2 febr 20.00 uur teams 5,7,8,10,13,15 Ed en Stefan 10
za. 3 febr 14.00 uur Heren 1 Charlotte  
09.30 uur jeugd 1 tm 5      
vr. 9 febr 20.00 uur teams 3,5,7,8,11,13 Erik/Lisette en Wessel 7
(vr. 16 febr. geen competitie)    
di. 20 febr 20.00 uur team 14 Michael en Justin  
vr. 23 febr 20.00 uur teams 2,4,6,9,10,12,15 Mike en ?? 6
Za. 09.30 uur jeugd 1 tm 5      
(vr. 2 maart geen competitie)    
vr. 9 mrt 20.00 uur teams 2,3,6,7,8,9,11,13 Charlotte en Rick 9
di. 13 mrt 20.00 uur team 14 Sake en Arjan  
vr. 16 mrt 20.00 uur teams 3,4,5,11,12 Jessica en Erwin 12
za. 17 mrt 14.00 uur Heren 1 Stefan vd Lelie  
vr. 23 mrt 20.00 uur teams 5,7,8,10,13,15 ?? en René 13
za. 24 mrt 14.00 uur Heren 1 Roelof en Wessel  
Za. 09.30 uur jeugd 1 tm 5      
di. 27 mrt 20.00 uur team 14 Michael en Justin  
(vr. 30 maart geen competitie)    
vr. 6 apr 20.00 uur teams 2,3,4,6,9,11,12 Ed en Wessel 2
za. 7 apr 14.00 uur Heren 1 Charlotte  
di. 10 apr 20.00 uur team 14 Erik/Lisette (per ongeluk 2/4 aangegeven)  
vr. 13 apr 20.00 uur teams 4,5,10,12,15 ?? en Erwin 4
za. 14 apr 14.00 uur Heren 1 Sake en Roelof  
Za. 09.30 uur jeugd 1 tm 5      
vr. 20 apr 20.00 uur teams 2,6,7,8,9,10,13,15 Gerwin en Ed 8
Za. 09.30 uur jeugd 1 tm 5      
         
Voor de vrijspeelavonden kunnen mensen zich inschrijven via het vrijwilligersbeleidoverzicht. Deze staan hier dus niet bij!!   
Onze sponsoren
Buccia-logo_groot_transp-300x156.pngTriple_Eye_logo.pngSSVH_logo.jpgWE zijn typisch logo.pnglogo_game11_width306x102ws.pngSport-inn-Bruins-250x250-trans-.pnghaspe_logo.jpghoutburcht_logo.jpg1374847677_intermobiel-logo.jpgIT_Duizendpoot_logo_CMYK1.jpgcentric_logo_x2.pngLogo_CL_RGB_ver_neg.jpgvanwijnenbouw_logo.jpg
SCROLL TO TOP