We hebben 59 gasten en geen leden online

Het nieuwe seizoen staat op punt van beginnen. Via dit bericht willen we jullie op de hoogte brengen van een aantal activiteiten bij Tafeltennis Zwolle voor de komende maand:

  • Begin van de trainingen
  • Dinsdag 3 september: finale laddercompetitie (senioren)
  • Vrijdag 6 september: vrijspelen vanaf 20.30 uur
  • Zaterdag 7 september: clubkampioenschappen senioren
  • Zondag 29 september: racketlon

 

Begin van de trainingen

Op maandag 26 augustus gaan alle trainingen weer van start. De tijden zijn grotendeels hetzelfde gebleven als het afgelopen seizoen. Alleen de woensdag instroomgroep voor de jeugd wordt voor het komende seizoen samengevoegd met de dinsdagavond training (18.30 -20.00). Alle spelers die op de woensdag trainden zijn vanaf volgende week dus welkom op de dinsdag.

Hieronder een overzicht van de speelmogelijkheden:

 

DAG

TIJD

GROEP

LOCATIE

Maandag

19.00 – 20.15

Gevorderde senioren en competitie spelers

Centrum

Maandag

20.15 – 21.30

Instroom en beginnende senioren

Centrum

Dinsdag

18.30 – 20.00

Jeugdtraining

Centrum

Dinsdag

20.00 – 24.00

Competitie / Vrijspelen

Centrum

Woensdag

19.15 – 20.30

Selectietraining senioren *

Centrum

Donderdag

19.30 – 20.45

Seniorentraining (2e trainingsmogelijkheid)

Centrum

Vrijdag

18.30 – 19.45

Jeugdtraining

Zuid

Vrijdag

20.00 - …

Competitie

Centrum

 

* De woensdaggroep is een selectiegroep voor senioren.  Daar zijn een aantal spelers voor uitgenodigd op basis van niveau en vooral ook aanwezigheid in het afgelopen seizoen. De groep zit op dit moment vol. Wanneer er spelers op de lijst staan die (door omstandigheden) niet meer regelmatig op woensdag kunnen trainen dan horen wij dat graag.  

 

Finale laddercompetitie

In de vakantieperiode is door een groot aantal seniorleden gestreden voor een zo hoog mogelijke plek op de ‘zomerladder’. Dinsdag 3 september is de finaledag. Wij zouden het leuk vinden als zoveel mogelijk deelnemers van de ladder dan aanwezig zijn voor een gezellige afsluiting en natuurlijk de prijsuitreiking. Er zijn dit jaar, net als het vorig jaar, niet alleen prijzen voor de winnaar. Iedereen op de ladder maakt kans op een leuke prijs!!

 

Vrijspelen vrijdag 6 september vanaf 20.30 uur

Op vrijdag 6 september komt het DDF People met maximaal 80 medewerkers in onze zaal een bedrijfstoernooi spelen. Vrijspelen voor onze leden is daarna gewoon mogelijk, naar verwachting is de zaal rond 20.30 uur beschikbaar.

 

Clubkampioenschappen senioren

Op zaterdag 7 september vinden de Clubkampioenschappen voor alle seniorleden plaats. Er wordt dan (in verschillende categorieën) gestreden om de prijzen. Opgeven kan door je naam op de lijst in onze speelzaal te zetten of door een mail te sturen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Racketlon

Op zondag 29 september organiseert Tafeltennis Zwolle, samen met tennisvereniging TC Ittersum en badmintonclub BC Blauwvingers, voor het 4e jaar op rij het racketlon toernooi. Er wordt op die dag in drie disciplines (tafeltennis, badminton en tennis) gestreden voor de verenigingsprijs. Je speelt in elke sport een aantal wedstrijden. Aan het eind van de dag wordt één vereniging uitgeroepen tot winnaar en die mag de verenigingsbeker in ontvangst nemen.

Iedereen die lid is van één van de 3 verenigingen (18 jaar en ouder)  kan deelnemen aan de racketlon. Ervaring in alle sporten is zeker niet belangrijk. Het gaat er vooral om samen een leuke dag te hebben, en daarbij ook andere sporten dan tafeltennis eens te beoefenen.  Wij hopen op een zo groot mogelijke delegatie vanuit onze vereniging.

Inschrijven kan door een mail te sturen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Onze sponsoren
Logo_CL_RGB_ver_neg.jpgSocial-Bounchers.pngSport-inn-Bruins-250x250-trans-.pngTriple_Eye_logo.pngWE zijn typisch logo.pngbackstage_av_image-2018-02-12.jpgcommuniq.pnghaspe_logo.jpghoutburcht_logo.jpglogo-intermobiel-big.pnglogo_game11_width306x102ws.pnglogo_samen_zwolle.png
SCROLL TO TOP

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.