Zoals jullie vorige week vast hebben gehoord, kunnen wij vanaf 1 juli weer tafeltennissen! Ook wij zijn blij dat wij weer open kunnen, in alle voorzichtigheid. De basisregels blijven gelden, als je niet lekker bent of ziek kom dan niet.
De 1,5 meter regel geldt zoveel mogelijk, in de kleedkamer, kantine en buiten. Volg de aangegeven route die wij in de zaal en kantine hebben gemaakt.

Wij volgen het sportprotocol en aanvulling daarop van de NTTB.

Neem onderstaande punten zorgvuldig door en houd je daaraan als je gaat tafeltennissen!

Senioren

  • Vanaf maandag 6 juli beginnen de trainingen voor de senioren weer! Om dezelfde tijden en groepen aan als voorheen (1e groep van 19:00 - 20:15 uur en de 2e van 20:15 - 21:30). Uitzondering is de donderdag. Die training begint nog niet en zal pas in het nieuwe seizoen (september) opnieuw opstarten.
  • Vrijspelen mag ook weer op dinsdagavond en vrijdagavond vanaf 20.00. Mocht het erg druk worden dan willen we de regel aanhouden dat er na 30 minuten spelen wordt doorgedraaid, zodat speler niet te lang langs te kant hoeven te staan. Let er bij het wachten wel op om de 1,5 meter afstand in stand te houden. Wacht het liefst even buiten de zaal.

Jeugd

  • Voor de jeugd is er gekozen om in de vakantieperiode op de zaterdagen de zaal open te doen. Er is dus geen training op de dinsdagavond. Van zaterdag 11 juli t/m zaterdag 15 augustus is de zaal elke zaterdag open van 10.00 uur tot 12.30 uur. Ieder jeugdlid is welkom om te komen spelen. We gaan een leuke invulling geven aan deze zaterdagen. Dat zal zijn door wat wedstrijdjes, een training of een andere leuke activiteit. Elke zaterdag zullen er 2 jeugdbegeleiders/trainers aanwezig zijn. Om één en ander goed voor te kunnen bereiden vragen we de (ouders van) jeugdleden om bij Rienk Taborsky aan te geven of je komt spelen. Dat kan via de mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via een appje (0615197712). 
  • Aan ouders vragen we om niet langs de kant te blijven kijken tijdens het spelen. Tijdens het sporten is de 1,5 meter niet verplicht, maar daarnaast wel gewoon. Wij vragen de ouders dan ook om hun kind alleen te komen brengen om 10.00 uur en om 12.30 uur weer te komen halen (kinderen mogen natuurlijk ook zelf naar de zaal komen).

Zaal en kantine

  • Bij ingang van de zaal en kantine staat desinfectiegel. Bij binnenkomst vragen we elke speler om zijn/haar handen te reinigen.
  • De kantine is op vrije speelavonden open, maar het is niet de bedoeling dat de kantine wordt gebruikt om te blijven zitten. Dus alleen wat drinken bestellen en niet te lang blijven hangen. Aan de bar is speciaal een ruimte gemaakt waar de bestelling met 1,5 meter afstand tot de persoon achter de bar gedaan kan worden. Wat drinken of eten afhalen en buiten nuttigen kan ook. Daar is het makkelijker om de 1,5 meter te waarborgen.
  • In de zaal staan 8 tafels klaar om te spelen. Dat is onze 'basisopstelling' voor de komende periode. We vragen onze leden om deze opstelling zo voor de komende tijd zo te laten staan.
  • In de zaal staat tussen elke 2 tafels aan de zijkant een bak met daarin desinfecterende gel voor de handen en schoonmaakspul om de tafels te reinigen nadat er gespeeld is. We vragen elk lid om nadat hij of zij gespeeld heeft de speeltafel schoon daarmee schoon te maken. Dan kunnen de volgende spelers met een 'schone lei' beginnen. 
  • Er kan niet gedoucht worden. De kleedkamer is wel te gebruiken, maar bij voorkeur vragen we onze leden om zoveel mogelijk thuis om te kleden. 
  • De toiletten zijn te gebruiken. Voor de mannen toilet geldt maximaal 1 persoon tegelijk in de toiletruimte. En na gebruik van de voorzieningen vragen we onze leden om zelf de wc-bril te reinigen. Er is schoonmaakmiddel aanwezig in de toiletten.

Neem voor vragen of informatie contact op met het Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Onze sponsoren
Logo_CL_RGB_ver_neg.jpgSocial-Bounchers.pngSport-inn-Bruins-250x250-trans-.pngTriple_Eye_logo.pngWE zijn typisch logo.pngbackstage_av_image-2018-02-12.jpgcommuniq.pnghaspe_logo.jpghoutburcht_logo.jpglogo-intermobiel-big.pnglogo_game11_width306x102ws.pnglogo_samen_zwolle.png
SCROLL TO TOP

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.