Allereerst wensen wij jullie een gezond, sportief en gezellig 2024 toe.

In de week van 22 januari begint de competitie weer. Nu onze vereniging groeit is het goed om enkele huishoudelijke regels en gewoontes te delen. Help elkaar hierbij. Alle leden samen maken een sportvereniging succesvol.

Neem deze regels en gebruiken goed door en leef ze met elkaar na.

  • Alleen schoenen met binnenzolen zijn toegestaan tijdens het spelen, zwarte zolen zijn niet toegestaan.
  • Je speelt altijd met een clubshirt een competitiewedstrijd (het kan je een boete opleveren door de NTTB).
  • Zorg dat (een deel) van het team bij thuiswedstrijden op tijd aanwezig is om de gasten te ontvangen en om de tafel klaar te zetten zodat rond 20 uur gestart kan worden. Gasten ontvangen een kop koffie of thee gratis van de vereniging.
  • Wees gastvrij en het is gebruikelijk om na de competitiewedstrijd nog even na te praten en borrelen.
  • Elk team in de competitie heeft één keer in een seizoen dienst. Noteer de dienst goed in je agenda. Het dienstdoende team zorgt ervoor dat de zaal in overleg opgeruimd is na afloop van de competitieavond en ondersteunt bij de bar.
  • Ruim balletjes na het vrij spelen en de competitie altijd zelf op.
  • Installeer de NTTB-app, die is sinds vorig jaar verplicht om te gebruiken om de uitslagen officieel door te geven.

De NOC*NSF is dit jaar gestart met een campagne veilig sporten, https://nocnsf.nl/nederland-sport-veilig

Wij vinden het essentieel dat iedereen binnen onze vereniging veilig kan sporten. Daarom passen wij de codes van de NOC*NSF nauwkeurig toe, zie: https://www.tafeltenniszwolle.nl/sliders/veiligheid

Ook heeft de NOC*NSF gedragsregels voor sporters die wij als vereniging volgen, zie de video: https://centrumveiligesport.nl/preventie/gedragscodes/gedragscodes-voor-sporters

Veel plezier met trainen, vrij spelen en de competitie dit seizoen - succes!

Met sportieve groet,

Het bestuur en de wedstrijdsecretarissen.

Onze sponsoren
Logo_CL_RGB_ver_neg.jpgSocial-Bounchers.pngSport-inn-Bruins-250x250-trans-.pngTriple_Eye_logo.pngWE zijn typisch logo.pngbackstage_av_image-2018-02-12.jpghaspe_logo.jpghoutburcht_logo.jpglogo-intermobiel-big.pnglogo-salland-x2.pnglogo_game11_width306x102ws.pnglogo_samen_zwolle.png
SCROLL TO TOP

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.