Recent kregen wij het trieste nieuws te horen dat Henk Blom overleden is. Henk Blom is 82 jaar geworden.

Henk Blom was jarenlang actief bij onze vereniging. De laatste jaren als trainer voor de woensdagochtend 55+ groep. in 2015 is er zelfs een heus 55+ Henk Blom toernooi georganiseerd. Onder Henk Blom is de ouderen groep flink gegroeid en werd het met steun van Stichting WIJZ een vaste plek in onze vereniging.

Naast tafeltennis was Henk Blom actief in het veteraren netwerk. Hij genoot er van om op basisscholen over het leger en zijn tijd als marinier in Indonesië te vertellen.

De laatste jaren woonde Henk Blom bij zijn dochter in Zweden en daarvoor was hij naar Nijverdal verhuisd nadat hij lange tijd aan de Vechtstraat in Zwolle heeft gewoond met zijn vrouw Lies.

Wij wensen zijn vrouw Lies, de familie, vrienden en kennissen van Henk Blom veel sterkte met zijn verlies.

 

Onze sponsoren
Logo_CL_RGB_ver_neg.jpgSocial-Bounchers.pngSport-inn-Bruins-250x250-trans-.pngTriple_Eye_logo.pngWE zijn typisch logo.pngbackstage_av_image-2018-02-12.jpghaspe_logo.jpghoutburcht_logo.jpglogo-intermobiel-big.pnglogo-salland-x2.pnglogo_game11_width306x102ws.pnglogo_samen_zwolle.png
SCROLL TO TOP

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.